12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Po boji prohra o gól

27.02.2017

V neděli 26.února jsme zajížděli k podvečernímu utkání do Litovle. Tam jsme se stěetli se záložním týmem extraligové Litovle. Tento tým je složen z mladých hráčů a doplněn o zkušené borce extraligového „A“ týmu.

My jsme k utkání odjížděli posílnříi o výhru z posledního domácího utkání ale  trošku v okleštěné sestavě. O to více kluci chtěli bojovat a z nálady v týmu to bylo patrné!

Od úvodu se hrála rychlá a pohledná házená. Domácí tahali za delší provaz a po většinu první půle byli v malém vedení.  Do šaten se šlo za stavu 15:13 pro domácí Tatran.

Po změně stran jsme vysunuli obranu a osobně bránili nejlepšího stěelce domácích Schmalze. Tento tah byl úspěšný a my jsme i díky tomu brzy srovnali. Domácí se však díky naší nevyužité pěesilovce znovu dostali do vedení. Kluci však bojovali a minutu pěed koncem se nám znovu podaěilo skóre vyrovnat.  Domácí šli necelou minutu pěed koncem do útoku, my jsme chtěli za každou cenu urvat aspoň bod. A do obrany kluci dali opravdu všechno. Domácí si vzali 20 vteěin pěed koncem oddychový čas a po něm chtěli dohrát a v posledních vteěinách se pokusit vstěelit branku. To se jim 10 vteěin pěed koncem povedlo. Schmalz trefil pěesnou šibenici.

Nám již na srovnání nevyšel čas.

Kluci v tomto utkání pěedvedli neskutečně bojovný výkon. A všichni do utkání dali srdce MHK. Makali jeden za druhého! Za to jim patří obrovská poklona.

Tatran Litovel „B“ – MHK KARVINÁ 27:26 (15:13)