GALOŠ versus BRŮNEK

cara

 Fotky IVO DUDKA z utkání polské ligy Zabrze-Szczecin ZDE

Zabrze-Kielce

cara

Fotky IVO DUDKA z utkání polské ligy Zabrze-Kielce ZDE

SENZACE!!! postupujeme do OSMIFINÁLE ČP!!!

cara

 Podařil se nám historický úspěch. Postup do osmifinále ČP!!! Vyřadili jsme extraligovou Kopřivnici.

FOTO pana Iva Dudka - ZDE

STALO SE ....

cara

 Vše co se v našem týmu stalo, výsledky, reportaže, novinky - najdete v sekci STALO SE - ZDE

Příprava žen

cara

 V galerii máme pár fotek z přípravy žen MHK :-)

fotogalerie ZDE

Historie

cara

všechny zakončené sezóny naleznete v záložce Historie - klikněte ZDE

 

 

MUŽI 

    Z B
1 Vsetín 11 20
2 TJ SOGOS Holešov 11 19
3 SKH Polanka n.O 11 19
4 MHK Karviná 11 18
5 Sokol Ostrava 10 12
6 Pepino SKP F-M B 10 8
7 HBC Olomouc 11 8
8 Žeravice 11 6
9 Rožnov p.R. 11 6
10 L.Zubří 10 4
11 Luhačovice 10 4
12 Uničov A 9 2

  

ŽENY

1 L.Zubří 8 15
2 Ostrava 8 13
3 MHK Karviná 7 8
4 Paskov 7 6
5 Hlučín 8 4
6 Bohumín 8 0

 

Rozpis utkání

 

Rozpis soutěže 2.liga muži SM 2016/2017

podzim - 1. kolo

 

jaro - 12. kolo

18.2.2017 15:00 AF067 Házená Uničov - TJ Holešov-Přerov  
18.2.2017 16:00 AF068 MHK Karviná - SK Velká Bystřice B  
18.2.2017 00:00 AF069 KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel B  
18.2.2017 16:00 AF070 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice  
19.2.2017 16:30 AF071 SKH Polanka n.O - Pepino SKP Frýdek Místek B  
19.2.2017 17:00 AF072 TJ Lesana Zubří - TJ Šumperk  
 

jaro - 13. kolo

26.2.2017 17:00 AF073 TJ Lesana Zubří - Házená Uničov  
26.2.2017 10:30 AF074 TJ Šumperk - SKH Polanka n.O  
25.2.2017 00:00 AF075 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Rožnov p.R.  
25.2.2017 10:30 AF076 TJ Sokol Luhačovice - KH Zbrojovka Vsetín  
26.2.2017 16:00 AF077 Tatran Litovel B - MHK Karviná  
26.2.2017 10:30 AF078 SK Velká Bystřice B - TJ Holešov-Přerov  

jaro - 14. kolo

4.3.2017 15:00 AF079 Házená Uničov - SK Velká Bystřice B  
4.3.2017 17:00 AF080 TJ Holešov-Přerov - Tatran Litovel B  
4.3.2017 16:00 AF081 MHK Karviná - TJ Sokol Luhačovice  
4.3.2017 00:00 AF082 KH Zbrojovka Vsetín - Pepino SKP Frýdek Místek B  
4.3.2017 16:00 AF083 TJ Rožnov p.R. - TJ Šumperk  
5.3.2017 16:30 AF084 SKH Polanka n.O - TJ Lesana Zubří  

jaro - 15. kolo

12.3.2017 16:30 AF085 SKH Polanka n.O - Házená Uničov  
12.3.2017 17:00 AF086 TJ Lesana Zubří - TJ Rožnov p.R.  
12.3.2017 10:30 AF087 TJ Šumperk - KH Zbrojovka Vsetín  
11.3.2017 00:00 AF088 Pepino SKP Frýdek Místek B - MHK Karviná  
11.3.2017 10:30 AF089 TJ Sokol Luhačovice - TJ Holešov-Přerov  
12.3.2017 16:00 AF090 Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B  

jaro - 16. kolo

18.3.2017 15:00 AF091 Házená Uničov - Tatran Litovel B  
19.3.2017 10:30 AF092 SK Velká Bystřice B - TJ Sokol Luhačovice  
18.3.2017 17:00 AF093 TJ Holešov-Přerov - Pepino SKP Frýdek Místek B  
18.3.2017 16:00 AF094 MHK Karviná - TJ Šumperk  
18.3.2017 00:00 AF095 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Lesana Zubří  
18.3.2017 16:00 AF096 TJ Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O  

jaro - 17. kolo

25.3.2017 16:00 AF097 TJ Rožnov p.R. - Házená Uničov  
26.3.2017 16:30 AF098 SKH Polanka n.O - KH Zbrojovka Vsetín  
26.3.2017 17:00 AF099 TJ Lesana Zubří - MHK Karviná  
26.3.2017 10:30 AF100 TJ Šumperk - TJ Holešov-Přerov  
25.3.2017 00:00 AF101 Pepino SKP Frýdek Místek B - SK Velká Bystřice B  
25.3.2017 10:30 AF102 TJ Sokol Luhačovice - Tatran Litovel B  

jaro - 18. kolo

1.4.2017 15:00 AF103 Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice  
2.4.2017 16:00 AF104 Tatran Litovel B - Pepino SKP Frýdek Místek B  
2.4.2017 10:30 AF105 SK Velká Bystřice B - TJ Šumperk  
1.4.2017 17:00 AF106 TJ Holešov-Přerov - TJ Lesana Zubří  
1.4.2017 16:00 AF107 MHK Karviná - SKH Polanka n.O  
1.4.2017 00:00 AF108 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Rožnov p.R.  
 

jaro - 19. kolo

8.4.2017 00:00 AF109 KH Zbrojovka Vsetín - Házená Uničov  
8.4.2017 16:00 AF110 TJ Rožnov p.R. - MHK Karviná  
9.4.2017 16:30 AF111 SKH Polanka n.O - TJ Holešov-Přerov  
9.4.2017 17:00 AF112 TJ Lesana Zubří - SK Velká Bystřice B  
9.4.2017 10:30 AF113 TJ Šumperk - Tatran Litovel B  
8.4.2017 00:00 AF114 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Sokol Luhačovice  

jaro - 20. kolo

22.4.2017 15:00 AF115 Házená Uničov - Pepino SKP Frýdek Místek B  
22.4.2017 10:30 AF116 TJ Sokol Luhačovice - TJ Šumperk  
23.4.2017 16:00 AF117 Tatran Litovel B - TJ Lesana Zubří  
23.4.2017 10:30 AF118 SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O  
22.4.2017 17:00 AF119 TJ Holešov-Přerov - TJ Rožnov p.R.  
22.4.2017 16:00 AF120 MHK Karviná - KH Zbrojovka Vsetín  

jaro - 21. kolo

29.4.2017 16:00 AF121 MHK Karviná - Házená Uničov  
29.4.2017 00:00 AF122 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Holešov-Přerov  
29.4.2017 16:00 AF123 TJ Rožnov p.R. - SK Velká Bystřice B  
30.4.2017 16:30 AF124 SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B  
30.4.2017 17:00 AF125 TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Luhačovice  
30.4.2017 10:30 AF126 TJ Šumperk - Pepino SKP Frýdek Místek B  

jaro - 22. kolo

6.5.2017 15:00 AF127 Házená Uničov - TJ Šumperk  
6.5.2017 00:00 AF128 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Lesana Zubří  
6.5.2017 10:30 AF129 TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O  
7.5.2017 16:00 AF130 Tatran Litovel B - TJ Rožnov p.R.  
7.5.2017 10:30 AF131 SK Velká Bystřice B - KH Zbrojovka Vsetín  
6.5.2017 17:00 AF132 TJ Holešov-Přerov - MHK Karviná  
 
 

 

 
MHK Karviná
Copyright © 2010 MHK Karviná. All rights reserved. Created by TAEDA - reklamní předměty a tiskoviny.