12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Na úvod vítězství!

13.02.2017

V sobotu 18.2.2017 od 10,30 hod jsme na domácí palubovce odstartovali odvetnou část soutěže, ve které chceme navázat na kvalitní výkony i výsledky z podzimu.

Na úvod k nám zamíěil záložní tým z Velké Bystěice, který je poskládán hlavně z mladých hráčů a v zimní pěestávce byl doplněn o hráče Olomouce (tým se rozpadl) a Hranic.

O úvodních minut byli mladíci velmi hbití a pěedváděli rychlou házenou, v obranné činnosti byli velmi agresivní. Na nás bylo patrné, že se jedná o úvodní  utkání a že se trošku hledáme. A tak byl průběh první půle zcela vyrovnán. Oba týmy se střídaly ve vedení. Do šaten se tak odcházelo za stavu 15:15.

Všichni jsme věděli, že druhé poločasy bývají z pravidla naše lepší, ale musíme zlepšit obranu a také zrychlit hru v útočné fázi. Do druhé půle nastoupil i Petr Pomahač, který se šetěil na extraligové utkání Cementu Hranic v Novém Veselí.

I tento fakt pěispěl ke zlepšení obrany a nepropustná hráz Pindej, Dudek a Pomahač dopomohla k vynikajicím zákrokům Jirky Tabary a pěechodu do rychlého protiútoku našich křídelníku. Vančo, čŒavrnoch, Galata, Polášek, Seriš trestali a tak  po 10. minutách svítilo na ukazateli skóre 22:15 ve prospěch našeho týmu. Zrychlila se i hra v postupném útoku a díky dobré rozehrávce   Kawulok, Csöllei jsme dokázali trestat Honzou Dudkem z postu spojky a Pindejem z pivota. Brzy bylo o utkáni rozhodnuto.