Rozpis utkání

 

Rozpis soutěže 2.liga muži SM13

 

podzim - 8. kolo

19.12.2015 18:00 AF050 Sokol Krmelín - KH Zbrojovka Vsetín  
19.12.2015 10:30 AF051 MHK Karviná - Tatran Litovel B  
20.12.2015 16:30 AF052 SKH Polanka n.O - TJ Lesana Zubří  
19.12.2015 17:30 AF054 SK Velká Bystřice-PORR - TJ Šumperk  
20.12.2015 15:00 AF055 TJ Holešov - SKP Frýdek Místek B  
19.12.2015 16:00 AF056 TJ Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice B  

podzim - 9. kolo

8.11.2015 13:00 AF057 TJ Cement Hranice B - Sokol Krmelín  
7.11.2015 17:00 AF058 SKP Frýdek Místek B - TJ Rožnov p.R.  
8.11.2015 10:30 AF059 TJ Šumperk - TJ Holešov  
8.11.2015 17:00 AF061 TJ Lesana Zubří - HC Zubří B  
8.11.2015 16:00 AF062 Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O  
nezadáno 00:00 AF063 KH Zbrojovka Vsetín - MHK Karviná  
 

jaro - 14. kolo

20.2.2016 18:00 AF092 Sokol Krmelín - HC Zubří B  
21.2.2016 16:30 AF093 SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice-PORR  
20.2.2016 16:00 AF094 MHK Karviná - TJ Holešov  
20.2.2016 16:00 AF095 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Rožnov p.R.  
21.2.2016 16:00 AF096 Tatran Litovel B - TJ Cement Hranice B  
21.2.2016 17:00 AF097 TJ Lesana Zubří - SKP Frýdek Místek B  

jaro - 15. kolo

28.2.2016 10:30 AF100 TJ Šumperk - TJ Lesana Zubří  
27.2.2016 17:00 AF101 SKP Frýdek Místek B - Tatran Litovel B  
28.2.2016 13:00 AF102 TJ Cement Hranice B - KH Zbrojovka Vsetín  
27.2.2016 16:00 AF103 TJ Rožnov p.R. - MHK Karviná  
28.2.2016 10:30 AF104 TJ Holešov - SKH Polanka n.O  
27.2.2016 17:30 AF105 SK Velká Bystřice-PORR - HC Zubří B  

jaro - 16. kolo

5.3.2016 18:00 AF106 Sokol Krmelín - SK Velká Bystřice-PORR  
6.3.2016 17:00 AF107 HC Zubří B - TJ Holešov  
6.3.2016 16:30 AF108 SKH Polanka n.O - TJ Rožnov p.R.  
5.3.2016 16:00 AF109 MHK Karviná - TJ Cement Hranice B  
5.3.2016 16:00 AF110 KH Zbrojovka Vsetín - SKP Frýdek Místek B  
6.3.2016 16:00 AF111 Tatran Litovel B - TJ Šumperk  

jaro - 17. kolo

13.3.2016 17:00 AF113 TJ Lesana Zubří - Sokol Krmelín  
13.3.2016 10:30 AF115 TJ Šumperk - KH Zbrojovka Vsetín  
12.3.2016 17:00 AF116 SKP Frýdek Místek B - MHK Karviná  
13.3.2016 13:00 AF117 TJ Cement Hranice B - SKH Polanka n.O  
12.3.2016 16:00 AF118 TJ Rožnov p.R. - HC Zubří B  
13.3.2016 10:30 AF119 TJ Holešov - SK Velká Bystřice-PORR  

jaro - 18. kolo

19.3.2016 18:00 AF120 Sokol Krmelín - TJ Holešov  
19.3.2016 17:30 AF121 SK Velká Bystřice-PORR - TJ Rožnov p.R.  
20.3.2016 17:00 AF122 HC Zubří B - TJ Cement Hranice B  
20.3.2016 16:30 AF123 SKH Polanka n.O - SKP Frýdek Místek B  
19.3.2016 16:00 AF124 MHK Karviná - TJ Šumperk  
20.3.2016 16:00 AF126 Tatran Litovel B - TJ Lesana Zubří  
 

jaro - 19. kolo

3.4.2016 16:00 AF127 Tatran Litovel B - Sokol Krmelín  
3.4.2016 17:00 AF128 TJ Lesana Zubří - KH Zbrojovka Vsetín  
3.4.2016 10:30 AF130 TJ Šumperk - SKH Polanka n.O  
2.4.2016 17:00 AF131 SKP Frýdek Místek B - HC Zubří B  
3.4.2016 13:00 AF132 TJ Cement Hranice B - SK Velká Bystřice-PORR  
2.4.2016 16:00 AF133 TJ Rožnov p.R. - TJ Holešov  

jaro - 20. kolo

9.4.2016 18:00 AF134 Sokol Krmelín - TJ Rožnov p.R.  
10.4.2016 10:30 AF135 TJ Holešov - TJ Cement Hranice B  
9.4.2016 17:30 AF136 SK Velká Bystřice-PORR - SKP Frýdek Místek B  
10.4.2016 17:00 AF137 HC Zubří B - TJ Šumperk  
9.4.2016 16:00 AF139 MHK Karviná - TJ Lesana Zubří  
9.4.2016 16:00 AF140 KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel B  

jaro - 21. kolo

13.2.2016 16:00 AF141 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Krmelín  
14.2.2016 16:00 AF142 Tatran Litovel B - MHK Karviná  
14.2.2016 17:00 AF143 TJ Lesana Zubří - SKH Polanka n.O  
14.2.2016 10:30 AF145 TJ Šumperk - SK Velká Bystřice-PORR  
13.2.2016 17:00 AF146 SKP Frýdek Místek B - TJ Holešov  
14.2.2016 13:00 AF147 TJ Cement Hranice B - TJ Rožnov p.R.  

jaro - 22. kolo

16.4.2016 18:00 AF148 Sokol Krmelín - TJ Cement Hranice B  
16.4.2016 16:00 AF149 TJ Rožnov p.R. - SKP Frýdek Místek B  
17.4.2016 10:30 AF150 TJ Holešov - TJ Šumperk  
17.4.2016 17:00 AF152 HC Zubří B - TJ Lesana Zubří  
17.4.2016 16:30 AF153 SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B  
16.4.2016 16:00 AF154 MHK Karviná - KH Zbrojovka Vsetín  

jaro - 23. kolo

23.4.2016 16:00 AF155 MHK Karviná - Sokol Krmelín  
23.4.2016 16:00 AF156 KH Zbrojovka Vsetín - SKH Polanka n.O  
24.4.2016 16:00 AF157 Tatran Litovel B - HC Zubří B  
24.4.2016 17:00 AF158 TJ Lesana Zubří - SK Velká Bystřice-PORR  
24.4.2016 10:30 AF160 TJ Šumperk - TJ Rožnov p.R.  
23.4.2016 17:00 AF161 SKP Frýdek Místek B - TJ Cement Hranice B  

jaro - 24. kolo

30.4.2016 18:00 AF162 Sokol Krmelín - SKP Frýdek Místek B  
1.5.2016 13:00 AF163 TJ Cement Hranice B - TJ Šumperk  
1.5.2016 10:30 AF165 TJ Holešov - TJ Lesana Zubří  
30.4.2016 17:30 AF166 SK Velká Bystřice-PORR - Tatran Litovel B  
1.5.2016 17:00 AF167 HC Zubří B - KH Zbrojovka Vsetín  
1.5.2016 16:30 AF168 SKH Polanka n.O - MHK Karviná  
 

jaro - 25. kolo

8.5.2016 16:30 AF169 SKH Polanka n.O - Sokol Krmelín  
7.5.2016 16:00 AF170 MHK Karviná - HC Zubří B  
7.5.2016 16:00 AF171 KH Zbrojovka Vsetín - SK Velká Bystřice-PORR  
8.5.2016 16:00 AF172 Tatran Litovel B - TJ Holešov  
8.5.2016 17:00 AF173 TJ Lesana Zubří - TJ Rožnov p.R.  
8.5.2016 10:30 AF175 TJ Šumperk - SKP Frýdek Místek B  

jaro - 26. kolo


14.5.2016 18:00 AF176 Sokol Krmelín - TJ Šumperk  
15.5.2016 13:00 AF178 TJ Cement Hranice B - TJ Lesana Zubří  
14.5.2016 16:00 AF179 TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel B  
15.5.2016 10:30 AF180 TJ Holešov - KH Zbrojovka Vsetín  
14.5.2016 17:30 AF181 SK Velká Bystřice-PORR - MHK Karviná  
15.5.2016 17:00 AF182 HC Zubří B - SKH Polanka n.O

 

 
MHK Karviná
Copyright © 2010 MHK Karviná. All rights reserved. Created by TAEDA - reklamní předměty a tiskoviny.