GALOŠ versus BRŮNEK

cara

 Fotky IVO DUDKA z utkání polské ligy Zabrze-Szczecin ZDE

Zabrze-Kielce

cara

Fotky IVO DUDKA z utkání polské ligy Zabrze-Kielce ZDE

SENZACE!!! postupujeme do OSMIFINÁLE ČP!!!

cara

 Podařil se nám historický úspěch. Postup do osmifinále ČP!!! Vyřadili jsme extraligovou Kopřivnici.

FOTO pana Iva Dudka - ZDE

STALO SE ....

cara

 Vše co se v našem týmu stalo, výsledky, reportaže, novinky - najdete v sekci STALO SE - ZDE

Příprava žen

cara

 V galerii máme pár fotek z přípravy žen MHK :-)

fotogalerie ZDE

Historie

cara

všechny zakončené sezóny naleznete v záložce Historie - klikněte ZDE

 

 

MUŽI 

    Z B
1 Vsetín 11 20
2 TJ SOGOS Holešov 11 19
3 SKH Polanka n.O 11 19
4 MHK Karviná 11 18
5 Sokol Ostrava 10 12
6 Pepino SKP F-M B 10 8
7 HBC Olomouc 11 8
8 Žeravice 11 6
9 Rožnov p.R. 11 6
10 L.Zubří 10 4
11 Luhačovice 10 4
12 Uničov A 9 2

  

ŽENY

1 L.Zubří 8 15
2 Ostrava 8 13
3 MHK Karviná 7 8
4 Paskov 7 6
5 Hlučín 8 4
6 Bohumín 8 0

 

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÁ

Dobyli jsme "DĚDINU"

 V sobotu 25.3.2017 jsme zajížděli k velmi těžkému utkání do Zubří. V zuberské hale jsme se utkali s Lesanou o další body. Utkání v Zubří jsou vždy tvrdá, emotivní a vypjatá. Navíc celé Zubří se chystalo na víkendové Play Off extraligy. I z nás bylo cítit, že chceme v Zubří uspět, protože každé vítězství na zuberské palubovce má velkou váhu.

Mario

V odvetě jsme Šumperku nedali šanci!

  V sobotu 18.3.2017 jsme od 16.30 hod. hostili soupeře ze Šumperku. Tato utkání nabízí vždy pohlednou házenou. My jsme v tomto utkání měli velikou motivaci. Chtěli jsme potvrdit vítěznou formu a hlavně Šumperku oplatit podzimní porážku.

 

Mario

Záloha FM dobyta!

  V neděli  12.3.2017 jsme zajížděli k velmi těžkému utkání do Frýdku-Místku. Tam jsme se utkali se zálohou extraligového SKP. Základní šestku tohoto „B“ týmu tvoří hráči, kteří působí v extraligovém „A“ týmu.  I proto nás čekal nelehký úkol.  Ale kluci byli odhodlání porvat se o body a do Frýdku jsme odjížděli v bojovné a vítězné náladě.

Mario

Prodloužené partnerství!!!

 

 V těchto dnech došlo k prodloužení a hlavně prohloubení našeho partnerství s firmou TEADA services s.r.o. Firma TEADA services s.r.o. se tak stává jedním z našich hlavních partnerů. DĚKUJEME !!!

 

 

Reklamní předměty a tiskoviny, bezpečnostní reflexní doplňky pro chodce, cyklisty, děti. Lanyardy, propisky, tašky, hrnky s potiskem... a ještě mnohem více.

Více na www.taeda.cz

Mario

POZVÁNKA - ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ!!!

 

Mario

Po boji prohra o gól

 

V neděli 26.února jsme zajížděli k podvečernímu utkání do Litovle. Tam jsme se střetli se záložním týmem extraligové Litovle. Tento tým je složen z mladých hráčů a doplněn o zkušené borce extraligového „A“ týmu.

 

Mario

Na úvod vítězství!

 

 

 V sobotu 18.2.2017 od 10,30 hod jsme na domácí palubovce odstartovali odvetnou část soutěže, ve které chceme navázat na kvalitní výkony i výsledky z podzimu.

Na úvod k nám zamířil záložní tým z Velké Bystřice, který je poskládán hlavně z mladých hráčů a v zimní přestávce byl doplněn o hráče Olomouce (tým se rozpadl) a Hranic.

Mario

Přípravné utkání s Orlovou

 V pátek 10.2.2017 jsme v rámci přípravy odehráli přátelské utkání proti týmu z Orlové. Víc než o výsledek šlo o nacvičení herních kombinací v ostrém zápase. Týden před startem odvetné části 2.ligy mužů to byla ideální prověrka. 

Více fotek Dominika Ivana z utkání s Orlovou ZDE

 

V průběžném pořadí 2.ligy mužů jsme po podzimní části na 2 příčce v tabulce. Budeme se snažit toto umístění udržet i v jarním průběhu soutěže.

Dobrou zprávou je, že se nám tým podařilo udržet i když byl o naše hráče zájem. Do týmu jsme na hostování přivedli i hráče z Orlové,kteří by nám mohli v jarní části pomoct. Jen s Pepou Divišem nemůžeme počítat na 100% zosobních důvodů.

Mario

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017

 

 

Mario

Naši Pomahač a Diviš postoupili do Final 4 ČP!

Známe všechny čtyři semifinalisty Českého poháru mužů v sezóně 2016/2017. Tým Karviné, který si svou účast vybojoval již včera vítězstvím v Brně, doplnily týmy Cementu Hranice, Talentu Plzeň a FCC Město Lovosice. Může tak dojít na reprízu loňského finále, v němž se Karviná utkala právě s lovosickými Lovci.

 

Mario

Předchozí | 11-20 / 203 | Následující
 
MHK Karviná
Copyright © 2010 MHK Karviná. All rights reserved. Created by TAEDA - reklamní předměty a tiskoviny.