Rozpis utkání - MĚSTSKÝ HÁZENKÁŘSKÝ KLUB KARVINÁ - házená

FOTO 16.kolo MHK-Uničov

cara

 Fotky Ivo Dudka z utkání ZDE

STALO SE ....

cara

 Vše co se v našem týmu stalo, výsledky, reportaže, novinky - najdete v sekci STALO SE - ZDE

MUŽI 

    Z B
1 TJ SOGOS Holešov 22 39
2 Vsetín 22 37
3 MHK Karviná 22 32
4 SKH Polanka n.O 22 30
5 L.Zubří 22 22
6 Pepino SKP F-M B 22 19
7 HBC Olomouc 22 18
8 Sokol Ostrava 22 16
9 Rožnov p.R. 22 15
10 Žeravice 22 14
11 Luhačovice 22 12
12 Uničov A 22 10

ŽENY

1 L.Zubří 8 15
2 Ostrava 8 13
3 MHK Karviná 7 8
4 Paskov 7 6
5 Hlučín 8 4
6 Bohumín 8 0

 

Rozpis utkání

Rozpis soutěže 2.liga mužů SM

podzim - 1. kolo

nezadáno 00:00 AF001 Napajedla - Ostrava Jakub Smékal, Martin Steiger,
25.9.2011 17:00 AF002 L.Zubří - Olomouc Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,
24.9.2011 18:00 AF003 Trnávka - Holešov Petr Jaroň, Robert Vala,
24.9.2011 15:00 AF004 Havířov - Polanka Tomáš Fiala, Karolína Pavelová,
24.9.2011 15:30 AF005 Rožnov p/R - Zubří B Dalibor Mikurda, Hana Mikurdová,
24.9.2011 13:30 AF006 Vsetín - Přerov "B" Arnošt Kramoliš, Jaroslav Paululik,

podzim - 2. kolo

nezadáno 00:00 AF007 Ostrava - Přerov "B" Přemysl Fukala, Radek Mohyla,
2.10.2011 17:00 AF008 Zubří B - Vsetín Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,
2.10.2011 17:00 AF009 Polanka - Rožnov p/R Jana Rzymanová, Mojmír Valášek,
2.10.2011 10:30 AF010 Holešov - Havířov Jaroslav Hanych, David Turczyk,
nezadáno 00:00 AF011 Olomouc - Trnávka Filip Procházka, David Šlezingr,
nezadáno 00:00 AF012 Napajedla - L.Zubří Kateřina Brzósková, Kateřina Zbranková,

podzim - 3. kolo

9.10.2011 17:00 AF013 L.Zubří - Ostrava Dalibor Mikurda, Hana Mikurdová,
8.10.2011 18:00 AF014 Trnávka - Napajedla Jana Rzymanová, Mojmír Valášek,
8.10.2011 15:00 AF015 Havířov - Olomouc Přemysl Fukala, Radek Mohyla,
8.10.2011 15:30 AF016 Rožnov p/R - Holešov Petr Jaroň, Robert Vala,
nezadáno 00:00 AF017 Vsetín - Polanka Tomáš Fiala, Karolína Pavelová,
nezadáno 00:00 AF018 Přerov "B" - Zubří B Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,

podzim - 4. kolo

nezadáno 00:00 AF019 Ostrava - Zubří B Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,
16.10.2011 17:00 AF020 Polanka - Přerov "B" Arnošt Kramoliš, Jaroslav Paululik,
16.10.2011 10:30 AF021 Holešov - Vsetín Jakub Smékal, Martin Steiger,
nezadáno 00:00 AF022 Olomouc - Rožnov p/R Marek Bečička, Jiří Horák,
nezadáno 00:00 AF023 Napajedla - Havířov Michaela Krobothová, Pavla Macharáčková,
16.10.2011 17:00 AF024 L.Zubří - Trnávka Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,

podzim - 5. kolo

22.10.2011 18:00 AF025 Trnávka - Ostrava Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,
22.10.2011 15:00 AF026 Havířov - L.Zubří Arnošt Kramoliš, Jaroslav Paululik,
22.10.2011 15:30 AF027 Rožnov p/R - Napajedla Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,
nezadáno 00:00 AF028 Vsetín - Olomouc Přemysl Fukala, Radek Mohyla,
nezadáno 00:00 AF029 Přerov "B" - Holešov Pavel Malinek, Roman Smékal,
23.10.2011 17:00 AF030 Zubří B - Polanka Tomáš Fiala, Karolína Pavelová,

podzim - 6. kolo

nezadáno 00:00 AF031 Ostrava - Polanka Petr Jaroň, Robert Vala,
30.10.2011 10:30 AF032 Holešov - Zubří B Michaela Krobothová, Pavla Macharáčková,
nezadáno 00:00 AF033 Olomouc - Přerov "B" Jaroslav Hanych, David Turczyk,
nezadáno 00:00 AF034 Napajedla - Vsetín Radovan Grimm, Jiří Matuška,
30.10.2011 17:00 AF035 L.Zubří - Rožnov p/R Přemysl Fukala, Radek Mohyla,
30.10.2011 10:00 AF036 Trnávka - Havířov Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,

podzim - 7. kolo

13.11.2011 13:00 AF037 Havířov - Ostrava Dalibor Mikurda, Hana Mikurdová,
12.11.2011 15:30 AF038 Rožnov p/R - Trnávka Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,
nezadáno 00:00 AF039 Vsetín - L.Zubří Jana Rzymanová, Mojmír Valášek,
nezadáno 00:00 AF040 Přerov "B" - Napajedla Pavel Jorda, Ladislav Planka,
13.11.2011 17:00 AF041 Zubří B - Olomouc Přemysl Fukala, Radek Mohyla,
13.11.2011 17:00 AF042 Polanka - Holešov Tomáš Fiala, Karolína Pavelová,

podzim - 8. kolo

nezadáno 00:00 AF043 Ostrava - Holešov Arnošt Kramoliš, Jaroslav Paululik,
nezadáno 00:00 AF044 Olomouc - Polanka Pavel Šohaj, Petr Videcký,
nezadáno 00:00 AF045 Napajedla - Zubří B Kateřina Brzósková, Kateřina Zbranková,
20.11.2011 17:00 AF046 L.Zubří - Přerov "B" Jana Rzymanová, Mojmír Valášek,
19.11.2011 12:00 AF047 Trnávka - Vsetín Dalibor Mikurda, Hana Mikurdová,
19.11.2011 15:00 AF048 Havířov - Rožnov p/R Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek,

podzim - 9. kolo

nezadáno 00:00 AF049 Rožnov p/R - Ostrava Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,
nezadáno 00:00 AF050 Vsetín - Havířov Pavel Šohaj, Petr Videcký,
nezadáno 00:00 AF051 Přerov "B" - Trnávka Michaela Krobothová, Pavla Macharáčková,
27.11.2011 17:00 AF052 Zubří B - L.Zubří Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,
27.11.2011 17:00 AF053 Polanka - Napajedla Adam Kondělka, David Kondělka,
27.11.2011 10:30 AF054 Holešov - Olomouc Vítězslav Dalajka, Jan Divácký,

podzim - 10. kolo

nezadáno 00:00 AF055 Ostrava - Olomouc Dalibor Mikurda, Hana Mikurdová,
nezadáno 00:00 AF056 Napajedla - Holešov Jaroslav Hanych, David Turczyk,
4.12.2011 17:00 AF057 L.Zubří - Polanka Arnošt Kramoliš, Jaroslav Paululik,
3.12.2011 18:00 AF058 Trnávka - Zubří B Pavel Nesvadba, Vangelis Simu,
3.12.2011 15:00 AF059 Havířov - Přerov "B" Petr Jaroň, Robert Vala,
nezadáno 00:00 AF060 Rožnov p/R - Vsetín Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,

podzim - 11. kolo

nezadáno 00:00 AF061 Vsetín - Ostrava Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,
nezadáno 00:00 AF062 Přerov "B" - Rožnov p/R Vítězslav Dalajka, Jan Divácký,
11.12.2011 17:00 AF063 Zubří B - Havířov Jana Rzymanová, Mojmír Valášek,
11.12.2011 17:00 AF064 Polanka - Trnávka Tomáš Fiala, Karolína Pavelová,
11.12.2011 10:30 AF065 Holešov - L.Zubří Pavel Malinek, Roman Smékal,
nezadáno 00:00 AF066 Olomouc - Napajedla Petr Jaroň, Robert Vala,

jaro - 12. kolo

25.2.2012 00:00 AF067 Ostrava - Napajedla  
25.2.2012 00:00 AF068 Olomouc - L.Zubří  
26.2.2012 10:30 AF069 Holešov - Trnávka  
26.2.2012 17:00 AF070 Polanka - Havířov  
26.2.2012 17:00 AF071 Zubří B - Rožnov p/R  
25.2.2012 00:00 AF072 Přerov "B" - Vsetín  

jaro - 13. kolo

3.3.2012 00:00 AF073 Přerov "B" - Ostrava  
3.3.2012 00:00 AF074 Vsetín - Zubří B  
3.3.2012 00:00 AF075 Rožnov p/R - Polanka  
3.3.2012 15:00 AF076 Havířov - Holešov  
3.3.2012 16:00 AF077 Trnávka - Olomouc  
4.3.2012 17:00 AF078 L.Zubří - Napajedla  

jaro - 14. kolo

10.3.2012 00:00 AF079 Ostrava - L.Zubří  
10.3.2012 00:00 AF080 Napajedla - Trnávka  
10.3.2012 00:00 AF081 Olomouc - Havířov  
11.3.2012 10:30 AF082 Holešov - Rožnov p/R  
11.3.2012 17:00 AF083 Polanka - Vsetín  
11.3.2012 17:00 AF084 Zubří B - Přerov "B"  

jaro - 15. kolo

18.3.2012 17:00 AF085 Zubří B - Ostrava  
17.3.2012 00:00 AF086 Přerov "B" - Polanka  
17.3.2012 00:00 AF087 Vsetín - Holešov  
17.3.2012 00:00 AF088 Rožnov p/R - Olomouc  
17.3.2012 15:00 AF089 Havířov - Napajedla  
17.3.2012 16:00 AF090 Trnávka - L.Zubří  

jaro - 16. kolo

24.3.2012 00:00 AF091 Ostrava - Trnávka  
25.3.2012 17:00 AF092 L.Zubří - Havířov  
24.3.2012 00:00 AF093 Napajedla - Rožnov p/R  
24.3.2012 00:00 AF094 Olomouc - Vsetín  
25.3.2012 10:30 AF095 Holešov - Přerov "B"  
25.3.2012 17:00 AF096 Polanka - Zubří B  

jaro - 17. kolo

15.4.2012 17:00 AF097 Polanka - Ostrava  
15.4.2012 17:00 AF098 Zubří B - Holešov  
14.4.2012 00:00 AF099 Přerov "B" - Olomouc  
14.4.2012 00:00 AF100 Vsetín - Napajedla  
14.4.2012 00:00 AF101 Rožnov p/R - L.Zubří  
14.4.2012 15:00 AF102 Havířov - Trnávka  

jaro - 18. kolo

21.4.2012 00:00 AF103 Ostrava - Havířov  
21.4.2012 16:00 AF104 Trnávka - Rožnov p/R  
22.4.2012 17:00 AF105 L.Zubří - Vsetín  
21.4.2012 00:00 AF106 Napajedla - Přerov "B"  
21.4.2012 00:00 AF107 Olomouc - Zubří B  
22.4.2012 10:30 AF108 Holešov - Polanka  

jaro - 19. kolo

29.4.2012 10:30 AF109 Holešov - Ostrava  
29.4.2012 17:00 AF110 Polanka - Olomouc  
29.4.2012 17:00 AF111 Zubří B - Napajedla  
28.4.2012 00:00 AF112 Přerov "B" - L.Zubří  
28.4.2012 00:00 AF113 Vsetín - Trnávka  
28.4.2012 00:00 AF114 Rožnov p/R - Havířov  

jaro - 20. kolo

5.5.2012 00:00 AF115 Ostrava - Rožnov p/R  
5.5.2012 15:00 AF116 Havířov - Vsetín  
5.5.2012 16:00 AF117 Trnávka - Přerov "B"  
6.5.2012 17:00 AF118 L.Zubří - Zubří B  
5.5.2012 00:00 AF119 Napajedla - Polanka  
5.5.2012 00:00 AF120 Olomouc - Holešov  

jaro - 21. kolo

12.5.2012 00:00 AF121 Olomouc - Ostrava  
13.5.2012 10:30 AF122 Holešov - Napajedla  
13.5.2012 17:00 AF123 Polanka - L.Zubří  
13.5.2012 17:00 AF124 Zubří B - Trnávka  
12.5.2012 00:00 AF125 Přerov "B" - Havířov  
12.5.2012 00:00 AF126 Vsetín - Rožnov p/R  

jaro - 22. kolo

19.5.2012 00:00 AF127 Ostrava - Vsetín  
19.5.2012 00:00 AF128 Rožnov p/R - Přerov "B"  
19.5.2012 15:00 AF129 Havířov - Zubří B  
19.5.2012 16:00 AF130 Trnávka - Polanka  
20.5.2012 17:00 AF131 L.Zubří - Holešov  
19.5.2012 00:00 AF132 Napajedla - Olomouc
 
MHK Karviná
Copyright © 2010 MHK Karviná. All rights reserved. Created by TAEDA - reklamní předměty a tiskoviny.