FOTO 16.kolo MHK-Uničov

cara

 Fotky Ivo Dudka z utkání ZDE

STALO SE ....

cara

 Vše co se v našem týmu stalo, výsledky, reportaže, novinky - najdete v sekci STALO SE - ZDE

MUŽI 

    Z B
1 TJ SOGOS Holešov 22 39
2 Vsetín 22 37
3 MHK Karviná 22 32
4 SKH Polanka n.O 22 30
5 L.Zubří 22 22
6 Pepino SKP F-M B 22 19
7 HBC Olomouc 22 18
8 Sokol Ostrava 22 16
9 Rožnov p.R. 22 15
10 Žeravice 22 14
11 Luhačovice 22 12
12 Uničov A 22 10

ŽENY

1 L.Zubří 8 15
2 Ostrava 8 13
3 MHK Karviná 7 8
4 Paskov 7 6
5 Hlučín 8 4
6 Bohumín 8 0

 

Rozpis utkání

Rozpis soutěže 2.liga mužů SM

Sezona 1 - 1. kolo

25.9.2010 16:00 AF001 Trnávka - Přerov "B" Marcel Horsák, Petr Samek,
25.9.2010 18:00 AF002 Olomouc - Zubří jun. Pavel Šohaj, Petr Videcký,
25.9.2010 18:00 AF003 Havířov - Holešov Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek,
26.9.2010 10:30 AF004 Napajedla - V. Bystřice Josef Stoklasa, Roman Zmeškal,
26.9.2010 17:00 AF005 L.Zubří - Polanka Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,
25.9.2010 18:00 AF006 Paskov - Vsetín Daniel Kijonka, Dalibor Mikurda,

Sezona 1 - 2. kolo

3.10.2010 16:00 AF007 Přerov "B" - Vsetín Michaela Krobothová, Pavla Macharáčková,
2.10.2010 14:15 AF008 Polanka - Paskov Milan Boháč, Tomáš Fiala,
3.10.2010 10:30 AF009 V. Bystřice - L.Zubří Vítězslav Dalajka, Roman Zmeškal,
2.10.2010 18:00 AF010 Holešov - Napajedla  
3.10.2010 17:00 AF011 Zubří jun. - Havířov Petr Jaroň, Robert Vala,
2.10.2010 18:00 AF012 Trnávka - Olomouc Jana Rzymanová, Hana Mikurdová,

Sezona 1 - 3. kolo

9.10.2010 00:00 AF013 Olomouc - Přerov "B" Vítězslav Dalajka, Roman Zmeškal,
9.10.2010 17:30 AF014 Havířov - Trnávka Marcel Kosa, Zbyněk Horalík,
9.10.2010 00:00 AF015 Napajedla - Zubří jun. Jakub Smékal, Martin Steiger,
10.10.2010 17:00 AF016 L.Zubří - Holešov Daniel Kijonka, Dalibor Mikurda,
9.10.2010 18:00 AF017 Paskov - V. Bystřice Tomáš Kučerka, Pavel Friedel,
9.10.2010 00:00 AF018 Vsetín - Polanka Arnošt Kramoliš, Marcel Horsák,

Sezona 1 - 4. kolo

16.10.2010 00:00 AF019 Přerov "B" - Polanka Marek Damek, Jiří Kaufman,
17.10.2010 10:30 AF020 V. Bystřice - Vsetín Michaela Krobothová, Pavla Macharáčková,
17.10.2010 10:30 AF021 Holešov - Paskov Jan Divácký, Josef Stoklasa,
17.10.2010 17:00 AF022 Zubří jun. - L.Zubří Mojmír Valášek, Jana Rzymanová,
16.10.2010 16:00 AF023 Trnávka - Napajedla Milan Boháč, Tomáš Fiala,
16.10.2010 00:00 AF024 Olomouc - Havířov Petr Jaroň, Robert Vala,

Sezona 1 - 5. kolo

23.10.2010 17:30 AF025 Havířov - Přerov "B" Arnošt Kramoliš, Marcel Horsák,
23.10.2010 00:00 AF026 Napajedla - Olomouc Luboš Pavlíček, Rostislav Tokoš,
24.10.2010 17:00 AF027 L.Zubří - Trnávka Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek,
23.10.2010 18:00 AF028 Paskov - Zubří jun. Marcel Kosa, Zbyněk Horalík,
23.10.2010 00:00 AF029 Vsetín - Holešov Tomáš Kučerka, Pavel Friedel,
23.10.2010 16:00 AF030 Polanka - V. Bystřice Jana Rzymanová, Mojmír Valášek,

Sezona 1 - 6. kolo

6.11.2010 00:00 AF031 Přerov "B" - V. Bystřice Pavel Šohaj, Petr Videcký,
7.11.2010 10:30 AF032 Holešov - Polanka Michaela Krobothová, Pavla Macharáčková,
7.11.2010 17:00 AF033 Zubří jun. - Vsetín Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek,
6.11.2010 16:00 AF034 Trnávka - Paskov Petr Jaroň, Robert Vala,
6.11.2010 00:00 AF035 Olomouc - L.Zubří Marek Bečička, Jiří Horák,
6.11.2010 17:30 AF036 Havířov - Napajedla Hana Mikurdová, Jana Rzymanová,

Sezona 1 - 7. kolo

13.11.2010 00:00 AF037 Napajedla - Přerov "B" Marek Damek, Jiří Kaufman,
14.11.2010 17:00 AF038 L.Zubří - Havířov Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,
13.11.2010 18:00 AF039 Paskov - Olomouc Milan Boháč, Tomáš Fiala,
13.11.2010 00:00 AF040 Vsetín - Trnávka Pavel Šohaj, Petr Videcký,
13.11.2010 16:00 AF041 Polanka - Zubří jun. Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,
14.11.2010 10:30 AF042 V. Bystřice - Holešov Jan Divácký, Josef Stoklasa,

Sezona 1 - 8. kolo

20.11.2010 00:00 AF043 Přerov "B" - Holešov Stanislav Dufek, Pavel Malinek,
21.11.2010 17:00 AF044 Zubří jun. - V. Bystřice Daniel Kijonka, Dalibor Mikurda,
20.11.2010 16:00 AF045 Trnávka - Polanka Mojmír Valášek, Jana Rzymanová,
20.11.2010 00:00 AF046 Olomouc - Vsetín Vítězslav Dalajka, Roman Zmeškal,
20.11.2010 17:30 AF047 Havířov - Paskov Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,
20.11.2010 00:00 AF048 Napajedla - L.Zubří Jakub Smékal, Martin Steiger,

Sezona 1 - 9. kolo

28.11.2010 17:00 AF049 L.Zubří - Přerov "B" Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,
27.11.2010 18:00 AF050 Paskov - Napajedla Daniel Kijonka, Dalibor Mikurda,
27.11.2010 00:00 AF051 Vsetín - Havířov Hana Mikurdová, Mojmír Valášek,
27.11.2010 16:00 AF052 Polanka - Olomouc Vangelis Simu, Pavel Nesvadba,
28.11.2010 10:30 AF053 V. Bystřice - Trnávka Pavel Šohaj, Petr Videcký,
28.11.2010 10:30 AF054 Holešov - Zubří jun. Vítězslav Dalajka, Roman Zmeškal,

Sezona 1 - 10. kolo

4.12.2010 00:00 AF055 Přerov "B" - Zubří jun. Kateřina Brzósková, Kateřina Zbranková,
4.12.2010 16:00 AF056 Trnávka - Holešov Radek Martiník, Tomáš Petruška,
4.12.2010 00:00 AF057 Olomouc - V. Bystřice Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr,
4.12.2010 17:30 AF058 Havířov - Polanka Petr Jaroň, Robert Vala,
4.12.2010 00:00 AF059 Napajedla - Vsetín Stanislav Dufek, Pavel Malinek,
5.12.2010 17:00 AF060 L.Zubří - Paskov Milan Boháč, Tomáš Fiala,

Sezona 1 - 11. kolo

11.12.2010 18:00 AF061 Paskov - Přerov "B" Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,
11.12.2010 00:00 AF062 Vsetín - L.Zubří Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek,
11.12.2010 16:00 AF063 Polanka - Napajedla Marcel Horsák, Petr Samek,
12.12.2010 10:30 AF064 V. Bystřice - Havířov Kateřina Brzósková, Kateřina Zbranková,
12.12.2010 10:30 AF065 Holešov - Olomouc Daniel Kijonka, Dalibor Mikurda,
12.12.2010 17:00 AF066 Zubří jun. - Trnávka Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,

Sezona 2 - 12. kolo

12.2.2011 00:00 AF067 Přerov "B" - Trnávka  
13.2.2011 17:00 AF068 Zubří jun. - Olomouc  
13.2.2011 10:30 AF069 Holešov - Havířov  
12.2.2011 10:30 AF070 V. Bystřice - Napajedla  
12.2.2011 16:00 AF071 Polanka - L.Zubří  
12.2.2011 00:00 AF072 Vsetín - Paskov  

Sezona 2 - 13. kolo

19.2.2011 00:00 AF073 Vsetín - Přerov "B"  
19.2.2011 18:00 AF074 Paskov - Polanka  
20.2.2011 17:00 AF075 L.Zubří - V. Bystřice  
19.2.2011 00:00 AF076 Napajedla - Holešov  
19.2.2011 17:00 AF077 Havířov - Zubří jun.  
19.2.2011 00:00 AF078 Olomouc - Trnávka  

Sezona 2 - 14. kolo

26.2.2011 00:00 AF079 Přerov "B" - Olomouc  
26.2.2011 16:00 AF080 Trnávka - Havířov  
27.2.2011 17:00 AF081 Zubří jun. - Napajedla  
27.2.2011 10:30 AF082 Holešov - L.Zubří  
26.2.2011 10:30 AF083 V. Bystřice - Paskov  
26.2.2011 16:00 AF084 Polanka - Vsetín  

Sezona 2 - 15. kolo

5.3.2011 16:00 AF085 Polanka - Přerov "B"  
5.3.2011 00:00 AF086 Vsetín - V. Bystřice  
5.3.2011 18:00 AF087 Paskov - Holešov  
6.3.2011 17:00 AF088 L.Zubří - Zubří jun.  
5.3.2011 00:00 AF089 Napajedla - Trnávka  
5.3.2011 17:00 AF090 Havířov - Olomouc  

Sezona 2 - 16. kolo

19.3.2011 00:00 AF091 Přerov "B" - Havířov  
19.3.2011 00:00 AF092 Olomouc - Napajedla  
19.3.2011 16:00 AF093 Trnávka - L.Zubří  
20.3.2011 17:00 AF094 Zubří jun. - Paskov  
20.3.2011 10:30 AF095 Holešov - Vsetín  
19.3.2011 10:30 AF096 V. Bystřice - Polanka  

Sezona 2 - 17. kolo

26.3.2011 10:30 AF097 V. Bystřice - Přerov "B"  
26.3.2011 16:00 AF098 Polanka - Holešov  
26.3.2011 00:00 AF099 Vsetín - Zubří jun.  
26.3.2011 18:00 AF100 Paskov - Trnávka  
27.3.2011 17:00 AF101 L.Zubří - Olomouc  
26.3.2011 00:00 AF102 Napajedla - Havířov  

Sezona 2 - 18. kolo

2.4.2011 00:00 AF103 Přerov "B" - Napajedla  
2.4.2011 17:00 AF104 Havířov - L.Zubří  
2.4.2011 00:00 AF105 Olomouc - Paskov  
2.4.2011 16:00 AF106 Trnávka - Vsetín  
3.4.2011 17:00 AF107 Zubří jun. - Polanka  
3.4.2011 10:30 AF108 Holešov - V. Bystřice  

Sezona 2 - 19. kolo

10.4.2011 10:30 AF109 Holešov - Přerov "B"  
9.4.2011 10:30 AF110 V. Bystřice - Zubří jun.  
9.4.2011 16:00 AF111 Polanka - Trnávka  
9.4.2011 00:00 AF112 Vsetín - Olomouc  
9.4.2011 18:00 AF113 Paskov - Havířov  
10.4.2011 17:00 AF114 L.Zubří - Napajedla  

Sezona 2 - 20. kolo

16.4.2011 00:00 AF115 Přerov "B" - L.Zubří  
16.4.2011 00:00 AF116 Napajedla - Paskov  
16.4.2011 17:00 AF117 Havířov - Vsetín  
16.4.2011 00:00 AF118 Olomouc - Polanka  
16.4.2011 16:00 AF119 Trnávka - V. Bystřice  
17.4.2011 17:00 AF120 Zubří jun. - Holešov  

Sezona 2 - 21. kolo

1.5.2011 17:00 AF121 Zubří jun. - Přerov "B"  
1.5.2011 10:30 AF122 Holešov - Trnávka  
30.4.2011 10:30 AF123 V. Bystřice - Olomouc  
30.4.2011 16:00 AF124 Polanka - Havířov  
30.4.2011 00:00 AF125 Vsetín - Napajedla  
30.4.2011 18:00 AF126 Paskov - L.Zubří  

Sezona 2 - 22. kolo

7.5.2011 00:00 AF127 Přerov "B" - Paskov  
8.5.2011 17:00 AF128 L.Zubří - Vsetín  
7.5.2011 00:00 AF129 Napajedla - Polanka  
7.5.2011 17:00 AF130 Havířov - V. Bystřice  
7.5.2011 00:00 AF131 Olomouc - Holešov  
7.5.2011 16:00 AF132 Trnávka - Zubří jun.
 
MHK Karviná
Copyright © 2010 MHK Karviná. All rights reserved. Created by TAEDA - reklamní předměty a tiskoviny.