GALOŠ versus BRŮNEK

cara

 Fotky IVO DUDKA z utkání polské ligy Zabrze-Szczecin ZDE

Zabrze-Kielce

cara

Fotky IVO DUDKA z utkání polské ligy Zabrze-Kielce ZDE

SENZACE!!! postupujeme do OSMIFINÁLE ČP!!!

cara

 Podařil se nám historický úspěch. Postup do osmifinále ČP!!! Vyřadili jsme extraligovou Kopřivnici.

FOTO pana Iva Dudka - ZDE

STALO SE ....

cara

 Vše co se v našem týmu stalo, výsledky, reportaže, novinky - najdete v sekci STALO SE - ZDE

Příprava žen

cara

 V galerii máme pár fotek z přípravy žen MHK :-)

fotogalerie ZDE

Historie

cara

všechny zakončené sezóny naleznete v záložce Historie - klikněte ZDE

 

 

MUŽI 

    Z B
1 Vsetín 11 20
2 TJ SOGOS Holešov 11 19
3 SKH Polanka n.O 11 19
4 MHK Karviná 11 18
5 Sokol Ostrava 10 12
6 Pepino SKP F-M B 10 8
7 HBC Olomouc 11 8
8 Žeravice 11 6
9 Rožnov p.R. 11 6
10 L.Zubří 10 4
11 Luhačovice 10 4
12 Uničov A 9 2

  

ŽENY

1 L.Zubří 8 15
2 Ostrava 8 13
3 MHK Karviná 7 8
4 Paskov 7 6
5 Hlučín 8 4
6 Bohumín 8 0

 

Rozpis utkání

Rozpis soutěže 2.liga mužů SM

 

jaro - 12. kolo

24.2.2013 17:00 AF067 HC Zubří B - KH Zbrojovka Vsetín  
23.2.2013 00:00 AF068 Sokol Ostrava - TJ Šumperk  
24.2.2013 10:30 AF069 TJ Holešov - Sokol Trnávka  
23.2.2013 00:00 AF070 Slavia Fatra Napajedla - TJ Cement Hranice B  
24.2.2013 14:00 AF071 SK Velká Bystřice - DTJ Polanka  
23.2.2013 15:00 AF072 MHK Karviná - Házená Uničov  
 

jaro - 13. kolo

2.3.2013 15:00 AF073 MHK Karviná - HC Zubří B  
3.3.2013 15:00 AF074 Házená Uničov - SK Velká Bystřice  
3.3.2013 15:15 AF075 DTJ Polanka - Slavia Fatra Napajedla  
2.3.2013 00:00 AF076 TJ Cement Hranice B - TJ Holešov  
2.3.2013 00:00 AF077 Sokol Trnávka - Sokol Ostrava  
3.3.2013 10:30 AF078 TJ Šumperk - KH Zbrojovka Vsetín  

jaro - 14. kolo

10.3.2013 17:00 AF079 HC Zubří B - TJ Šumperk  
9.3.2013 00:00 AF080 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Trnávka  
9.3.2013 00:00 AF081 Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice B  
10.3.2013 10:30 AF082 TJ Holešov - DTJ Polanka  
9.3.2013 00:00 AF083 Slavia Fatra Napajedla - Házená Uničov  
10.3.2013 14:00 AF084 SK Velká Bystřice - MHK Karviná  

jaro - 15. kolo

17.3.2013 14:00 AF085 SK Velká Bystřice - HC Zubří B  
16.3.2013 15:00 AF086 MHK Karviná - Slavia Fatra Napajedla  
17.3.2013 15:00 AF087 Házená Uničov - TJ Holešov  
17.3.2013 15:15 AF088 DTJ Polanka - Sokol Ostrava  
16.3.2013 00:00 AF089 TJ Cement Hranice B - KH Zbrojovka Vsetín  
16.3.2013 00:00 AF090 Sokol Trnávka - TJ Šumperk  

jaro - 16. kolo

24.3.2013 17:00 AF091 HC Zubří B - Sokol Trnávka  
24.3.2013 10:30 AF092 TJ Šumperk - TJ Cement Hranice B  
23.3.2013 00:00 AF093 KH Zbrojovka Vsetín - DTJ Polanka  
23.3.2013 00:00 AF094 Sokol Ostrava - Házená Uničov  
24.3.2013 10:30 AF095 TJ Holešov - MHK Karviná  
23.3.2013 00:00 AF096 Slavia Fatra Napajedla - SK Velká Bystřice  

jaro - 17. kolo

13.4.2013 00:00 AF097 Slavia Fatra Napajedla - HC Zubří B  
14.4.2013 14:00 AF098 SK Velká Bystřice - TJ Holešov  
13.4.2013 15:00 AF099 MHK Karviná - Sokol Ostrava  
14.4.2013 15:00 AF100 Házená Uničov - KH Zbrojovka Vsetín  
14.4.2013 15:15 AF101 DTJ Polanka - TJ Šumperk  
13.4.2013 00:00 AF102 TJ Cement Hranice B - Sokol Trnávka  

jaro - 18. kolo

21.4.2013 17:00 AF103 HC Zubří B - TJ Cement Hranice B  
20.4.2013 00:00 AF104 Sokol Trnávka - DTJ Polanka  
21.4.2013 10:30 AF105 TJ Šumperk - Házená Uničov  
20.4.2013 00:00 AF106 KH Zbrojovka Vsetín - MHK Karviná  
20.4.2013 00:00 AF107 Sokol Ostrava - SK Velká Bystřice  
21.4.2013 10:30 AF108 TJ Holešov - Slavia Fatra Napajedla  
 

jaro - 19. kolo

28.4.2013 10:30 AF109 TJ Holešov - HC Zubří B  
27.4.2013 00:00 AF110 Slavia Fatra Napajedla - Sokol Ostrava  
28.4.2013 14:00 AF111 SK Velká Bystřice - KH Zbrojovka Vsetín  
27.4.2013 15:00 AF112 MHK Karviná - TJ Šumperk  
28.4.2013 15:00 AF113 Házená Uničov - Sokol Trnávka  
28.4.2013 15:15 AF114 DTJ Polanka - TJ Cement Hranice B  

jaro - 20. kolo

5.5.2013 17:00 AF115 HC Zubří B - DTJ Polanka  
4.5.2013 00:00 AF116 TJ Cement Hranice B - Házená Uničov  
4.5.2013 00:00 AF117 Sokol Trnávka - MHK Karviná  
5.5.2013 10:30 AF118 TJ Šumperk - SK Velká Bystřice  
4.5.2013 00:00 AF119 KH Zbrojovka Vsetín - Slavia Fatra Napajedla  
4.5.2013 00:00 AF120 Sokol Ostrava - TJ Holešov  

jaro - 21. kolo

11.5.2013 00:00 AF121 Sokol Ostrava - HC Zubří B  
12.5.2013 10:30 AF122 TJ Holešov - KH Zbrojovka Vsetín  
11.5.2013 00:00 AF123 Slavia Fatra Napajedla - TJ Šumperk  
12.5.2013 14:00 AF124 SK Velká Bystřice - Sokol Trnávka  
11.5.2013 15:00 AF125 MHK Karviná - TJ Cement Hranice B  
12.5.2013 15:00 AF126 Házená Uničov - DTJ Polanka  

jaro - 22. kolo


19.5.2013 17:00 AF127 HC Zubří B - Házená Uničov  
19.5.2013 15:15 AF128 DTJ Polanka - MHK Karviná  
18.5.2013 00:00 AF129 TJ Cement Hranice B - SK Velká Bystřice  
18.5.2013 00:00 AF130 Sokol Trnávka - Slavia Fatra Napajedla  
19.5.2013 10:30 AF131 TJ Šumperk - TJ Holešov  
18.5.2013 00:00 AF132 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Ostrava

 

 

 
MHK Karviná
Copyright © 2010 MHK Karviná. All rights reserved. Created by TAEDA - reklamní předměty a tiskoviny.