12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Vsetín = 0.bodů

28.11.2016

Včera 27.listopadu jsme zajížděli na horkou palubovku Zbrojovky Vsetín. Utkání ze Vsetínem jsou vždy vyrovnaná a dramatická. ObzvlášÅ¥ na půdě Zbrojovky.

My jsme chtěli potvrdit minulé domácí vítězství, kdy jsme doma pěehráli vedoucí tým z Rožnova a díky tomu jsme se do čela tabulky dostali my. K utkání jsme odjížděli v plné sestavě včetně extraligových hráčů Tabara, Nolč, Pomahač a Diviš.

První poločas potvrzoval, že nás čeká těžký boj a vyrovnané utkání. Oba celky se v průběhu první půle střídaly ve vedení. V samotném závěru se domácím povedlo odskočit a do šaten se šlo za stavu 16:15 pro domácí Zbrojovku.

V šatně jsme si ěekli, že je důležité uhlídat úvod druhé půle, proměňovat vyložené šance a pohlídat si domácí hráče na našem brankovišti. Opak byl pravdou a hned v úvodu jsme se dostali do 4 brankového manka a domácí tak dostali do sedla. Obrana nefungovala a tak jsme nepomohli ani našim gólmanům, v útoku jsme dělali technické chyby a neproměňovali vyložené a stoprocentní šance.

A tak ze Vsetína vezeme porážku. Vše se pokusíme napravit příští týden v Uničově.

TJ Zbrojovka Vsetín – MHK KARVINÁ 36:28 (16:15) statistika ZDE