Aktuality >>

4.kolo Olomoc - BANÍK HAVÍŘOV

• VEZEME 2 BODY Z OLOMOUCE !

VÍTčšZNÝ TÝM - BANÍK HAVÍŘOV "ALOE VERA"

V sobotu 16.10.2010 jsme v 15.15 hod nastoupili na palubovce Olomouce! Domácí nastoupili v plné sestavě odhodlání získat 2.body. My jsme prijeli bez některých hráčů!

Avšak velkou vůli po vítězství, bojovnou náladou a opravdu Týmovým duchem jsme dnes soupeěe dokonale zaskočili a od ůvodních minut jsme v utkání vedli! Celý tým bojoval, tahal za jeden provaz a dal do utkání to potěebné srdíčko!

Dnes nejde nikoho vyzdvihnout, protože všichni makali a pracovali za celý tým! V první půli však hraly prim obě naše spojky Kubis s Valou, v rychlých protiůtocích proměňoval kapitán Jaščenko a v bráně podržel brankáě Wojcik! Do šaten jsme šli s 5 gólovým náskokem!

Ve druhé půli na naše spojky vyrukoval soupeě s dvojitou osobní obranou. Ty zastoupili v útoku jiní Galuška, Pomahač,Kubík a na rozehrávce Chodanič. V obraně doběe pracoval Zahatlan. Vydatně pomáhali i borci na střídačce Bek, Borový a kustot Klíma, kteří se na hěiště moc nedostali ale byli velmi platnými v týmu!  Skóre už narostlo na rozdíl 9 branek, soupeě pěitvrdil, zrychlil protiútok a my se dostali pod tlak a zybtečnými chybami a vyloučeními jsme dovolili soupeěi se pěiblížit na rozdíl 2 branek.

Ale velká vůle po vítězství a v tomto zápase opravdu týmový duch rozhodl o tom, že jsme z Olomouce pěivezli další veledůležité body a vítězství 33:31 !!!