Aktuality >>

15.kolo BANÍK HAVÍŘOV - Olomouc

• PROHRA ZA POSLEDNÍCH 12 MINUT !!!

V sobotu 5.3.2011 jsme na své palubovce přivítali tým z Olomouce.

Chtěli jsme potvrdit vítězství z minulého kola proti Trnávce a před domácím publikem zvítězit i proti Olomouci. Na soupeře jsme si věřili, protože v podzimní části jsme dokázali uspět na jejich půdě.

Do utkání jsme bohužel nastoupil v nekompletní sestavě způsobenou velkou marodkou (Vala, Borový, Bek, Pulido, Chodanič, Badura) a někteří, nastoupili s velkým sebezapřením.

V průběhu celého prvního poločasu jsme plnili taktické pokyny, které jsme si stanovili před utkáním a v celém průběhu jsme vedli rozdílem 3-4 branek!!!

Ještě v úvodu druhé půle jsme měli nad soupeřem navrch, avšak ten vyrukoval s osobní obranou na naše spojky Floksu s Kubisem a tento náročný styl nás stal hodně fyzických sil. Pomaličku se soupeř přibližoval a stahoval skóre. 11 minut před koncem se mu podařilo srovnat a dostat se do vedení. Na to jsme již nedokázali reagovat. Při absenci zraněných, síly v této fázi zápasu ubývaly a takto důležité utkání se nedá odehrát v plném nasazení celých 60.minut v 6-7 hráčích!!!

I přes konečnou porážku si naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a 100% nasazení!!! Za vyzdvihnutí stojí výkon brankáře Wojcika a spojky Nikose Floksy, který vsítil do brány soupeře 10 branek !!!

Všichni věříme, že týdení pauza v soutěži nám pomůže dát dohromady zranění a připravit se tak na další utkání jarní části.

BANÍK HAVÍŘOV - OLOMOUC 32:37 (20:17)