12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Záloha FM dobyta!

14.03.2017

V neděli  12.3.2017 jsme zajížděli k velmi těžkému utkání do Frýdku-Místku. Tam jsme se utkali se zálohou extraligového SKP. Základní šestku tohoto „B“ týmu tvoří hráči, kteří působí v extraligovém „A“ týmu.  I proto nás čekal nelehký úkol.  Ale kluci byli odhodlání porvat se o body a do Frýdku jsme odjížděli v bojovné a vítězné náladě.

My jsme k utkání nastoupili i s našimi extraligovými borci. Petr Pomahač (TJ Cement Hranice) a náš kapitán  Jan Dudek, ten si den pěed tímto utkáním  odbyl premiéru v této sezóně za extraligový HCB Karviná.

Od úvodních minut se hrála rychlá a pohledná házená s tvrdou a agresivní obranou. Oba celky se střídaly ve vedení. Od 15 minuty jsme se dostali do 2 brankového vedení a to jsme dokázali do pěestávky navýšit na rozdíl 4 branek. Do šaten jsme odcházeli za stavu 17:13 v náš prospěch.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Byli jsme rychlejší a agresivnější. Dobrými zákroky nás držel Daniel Nolč a v útoku byl k nezastavení Honza Dudek, autor 14 branek. Z našeho týmu byla cítit velká chuÅ¥ po vítězství. Je těeba smeknout za bojovnost, kterou naši borci v tomto utkání pěedvedli.

Z Frýdku si tak vezeme oba body po výhěe 32:28. A upevňujeme si tak 2 příčku v tabulce bod za vedoucím Vsetínem.

Pepino SKP Frýdek-Místek – MHK Karviná 28:32 (13:17)