6 Bohumín 8 0

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÁ

Šlágr kola smírně!

28.02.2018

Z důvodu přeložení zápasu s Žeravicema, který jsme měli odehrát minulý víkend, jsme vstoupili do odvetné části soutěže až o tomto víkendu, a to rovnou se Vsetínem, tedy jednoho z aspirantů na postup do první ligy.

K zápasu jsme nastoupili v oslabené sestavě, kdy nám z různých důvodů chyběli Ondra Kawulok, Adam Wozniak a Marek Šťastný. Tato oslabení a hlavně nerozehranost se na nás podepsala a do utkání jsme nenastoupili vůbec dobře. Vlastními chybami a nedůsledností v obraně jsme od začátku zápasu museli dotahovat. Do konce prvního poločasu jsme ztrátu dokázali stáhnout na rozdíl dvou branek s pocitem, že se konečně dostáváme do tempa. Opak byl ale pravdou a druhý poločas jsme začali úplně stejně jako ten první. Bohužel brzo po začátku druhého poločasu byl sporně vyloučen Petr Pomahač, takže jsme byli oslabeni o dalšího hráče. S touto situací jsme se dlouho nedokázali poprat a ztráta narostla až na rozdíl šesti branek (18:24) , kdy jsme byli nuceni vzít si oddechový čas. Zkusili jsme dát hře nový impuls a vystřídali dobře chytajícího Jirku Tabaru. Tento tah se osvědčil a Danek Nolč neuvěřitelným způsobem zavřel branku. Společně s ním a vysunutou obranou jsme soupeře dokázali dokonale zaskočit a závěrečný úsek hry jsme dokázali vyhrát 7:1.

Za stavu 25:25 jsme dokonce měli v držení míč a šanci otočit skóre na svou stranu. Bohužel jsme poslední útok nedokázali proměnit a zápas tedy skončil remízou. Vzhledem k průběhu utkání, ale musíme být s dělbou bodů spokojeni. Příští týden zajíždíme do Rožnova, a jestliže chceme vyhrát, budeme muset náš výkon rapidně zlepšit. Všechny naše fanoušky zveme na náš další domácí zápas, který odehrajeme až 24.3. se soupeřem z Uničova.

MHK KARVINÁ - KH Zbrojvka Vsetín 25:25 (13:15)