12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Dobyli jsme "DčšDINU"

27.03.2017

V sobotu 25.3.2017 jsme zajížděli k velmi těžkému utkání do Zubří. V zuberské hale jsme se utkali s Lesanou o další body. Utkání v Zubří jsou vždy tvrdá, emotivní a vypjatá. Navíc celé Zubří se chystalo na víkendové Play Off extraligy. I z nás bylo cítit, že chceme v Zubří uspět, protože každé vítězství na zuberské palubovce má velkou váhu.

Od úvodních minut bylo na našich borcích vidět velké odhodlání a chuÅ¥ po vítězství. Brzy jsme se ujali vedení 3:0 a zdálo se, že nás čeká realitně pohodové utkání. Opak byl však pravdou. Domácí se rozkoukali a brzy nadějné vedení stáhli. Velmi doběe jim fungovala rychlá kombinace a proskoky do brankoviště, ze kterých dávali laciné góly. My neproměňovali vyložené a 100%  šance.  Celý průběh první půle se oba celky střídaly ve vedení a do šaten se odcházelo za stavu 18:16 pro domácí Lesanu.

V šatně jsme se jen podpoěili a zdůraznili si, že musíme pěitvrdit obranu a proměňovat vyložené šance. Do druhého poločasu jsme zvolili obranu 1-5 a ta fungovala. V brance podržel Danek Nolč, který vystřídal Jirku Tabaru, kterému naše obrana v prvním poločase vůbec nepomohla.

Domácí drželi 3 brankové vedení, ale naši kluci bojovali. Skóre 5 minut pěed koncem otočili v náš prospěch. Samotný závěr byl nervy drásající. 15.vteřín pěed koncem nám rozhodčí vzali míč za pasivitu. Po problémech s časomírou, kdy domácím pěipsali nějaké sekundy navíc jsme udrželi vedení o branku a tak ze Zubří odvážíme oba body.

Kluci pěedvedli neskutečnou bojovnost, vůli, odhodlání a hlavně modré srdce MHK! Fungujeme jako jedna parta a jeden Tým.

Po porážce Vsetína v Polance jsme se tak dostali na 1 místo v tabulce!

TJ Lesana Zubří – MHK KARVINÁ 28:29 (18:16) Statistika ZDE