12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Po infarktovém závěru vezeme zlatý bod z Rožnova!

10.04.2017

V sobotu 8.4.2017 jsme hráli velice důležité utkání v Rožnově pod Radhoštěm. Byli jsme si vědomi toho, že musíme minimálně bodovat, abychom pěed sebe v tabulce nepustili na první místo Vsetín.

Začátek zápasu nám vůbec nevyšel, důležitost utkání, jakoby nám svazovala ruce a nedůsledností v obraně společně s neproměňováním vyložených šancí zapříčinilo, že jsme během prvních 10. minut prohrávali 2:7.V druhé polovině 1. poločasu kluci pěitvrdili v obraně a podaěilo se nám dotáhnout náskok Rožnova. Do konce prvního poločasu se obraz hry už nezměnil a tak jsme šli do šaten za stavu 12:15 pro domácí.

Během druhé půle jsme neustále tahali za kratší konec a Rožnov byl neustále v mírném vedení. Nám se podaěilo dotáhnout maximálně na remízový stav, ale víc nám domácí nedovolili. V naší brance nás držel ve hěe Danek Nolč, ale Rožnov nám utekl na až rozdíl čtyě branek.

Ve 29. minutě dokonce Rožnov vedl 27:30 a to už i největší optimisti pěestávali věěit, že bychom si mohli odvézt aspoň bod, ale kluci ukázali obrovskou bojovnost a závěr nevypustili. V čase 29:25 Honza Pindej snížil na rozdíl jediného gólu, ale času zbývalo málo. Vysunuli jsme obranu a podaěilo se nám donutit domácí ke ztrátě balónu a okamžitě se vrhli do protiútoku, ze kterého Ondra Kawulok(autor 11 branek), se závěrečným klaksonem vyrovnal.

TJ Rožnov p.Radhoštěm - MHK KARVINÁ 30:30 (15:12)

statistika utkání ZDE

oslavný Jalovec - Video ZDE

Klukům patěi velký dík za bojovnost, díky které jsme zůstali na prvním místě společně se Vsetínem, se kterým se 22.4. v 16:30 utkáme v přímém souboji o první místo v tabulce.

Tímto všechny zveme na toto, pro nás, veledůležité utkání a doufáme, že nás pěijdete podpoěit!