Aktuality >>

8.kolo BANÍK HAVÍŘOV - KH Orel Paskov

• BANÍK HAVÍŘOV - KH Orel Paskov 33:23

8.kolo 2.ligy mužů 20.11.2010 18.00 hod. hala HCB OKD Karviná

V 8.kole jsme na domácí palubovce pěivítali poslední tým soutěže. Po dvo prohraných utkáních v ěadě jsme si uvědomovali důležitost tohoto zápasu! Nic jiného než vítězství se od nás neočekávalo.

Celý tým si uvědomoval vážnost tohoto duelu a tak vypadal i průběh prvního poločasu, který byl poměrně vyrovnaný i když jsme v celém průběhu vedli o 2-3 branky. Avšak soupeě se držel a hrál vyrovnanou partii! Poločasové skóre se zastavilo na 15:14 v náš prospěch. Bylo však otázkou času, kdy se naše kvalita objeví i ve výsledku!

To pěišlo v druhé půli! Celý tým plnil taktické pokyny a táhl za jeden provaz! Zlepšila se obrana za kterou doběe zachytal Wojcik. V útoku se prosazoval Jirka Kubis a v rozmezí 5-12 minuty jsme soupeěi utekli na 24:16 a bylo o výsledku rozhodnuto! Ve zbytku utkání dostali prostor všichni hráči a našly se i pohledné akce pro diváky!

Všechny nás těší konečný výsledek a hlavně týmový duch, který v posledních dvou utkáních chyběl! Bylo vidět, že pokud všichni taháme za jeden provaz je k tíženému výsledku daleko blíže!!!