Rozpis utkání

 

Rozpis soutěže 2.liga muži SM

 

Jaro 2018 - 12. kolo

23.2.2019 15:00 AF067 TJ Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O  
23.2.2019 18:00 AF068 SK Žeravice - MHK Karviná  
24.2.2019 17:00 AF069 Pepino SKP Frýdek Místek B - Házená Uničov  
23.2.2019 17:00 AF070 TJ SOGOS Holešov - TJ Sokol Luhačovice  
23.2.2019 17:00 AF071 TJ Fatra Slavia Napajedla - Sokol Ostrava  
24.2.2019 17:00 AF072 TJ Lesana Zubří - KH Zbrojovka Vsetín  
 

Jaro 2018 - 13. kolo

3.3.2019 17:00 AF073 TJ Lesana Zubří - TJ Rožnov p.R.  
3.3.2019 11:30 AF074 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Fatra Slavia Napajedla  
2.3.2019 14:00 AF075 Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov  
3.3.2019 12:30 AF076 TJ Sokol Luhačovice - Pepino SKP Frýdek Místek B  
2.3.2019 16:00 AF077 Házená Uničov - SK Žeravice  
2.3.2019 16:30 AF078 MHK Karviná - SKH Polanka n.O  

Jaro 2018 - 14. kolo

9.3.2019 15:00 AF079 TJ Rožnov p.R. - MHK Karviná  
9.3.2019 16:30 AF080 SKH Polanka n.O - Házená Uničov  
9.3.2019 18:00 AF081 SK Žeravice - TJ Sokol Luhačovice  
10.3.2019 17:00 AF082 Pepino SKP Frýdek Místek B - Sokol Ostrava  
9.3.2019 17:00 AF083 TJ SOGOS Holešov - KH Zbrojovka Vsetín  
9.3.2019 17:00 AF084 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Lesana Zubří  

Jaro 2018 - 15. kolo

16.3.2019 17:00 AF085 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Rožnov p.R.  
17.3.2019 17:00 AF086 TJ Lesana Zubří - TJ SOGOS Holešov  
17.3.2019 11:30 AF087 KH Zbrojovka Vsetín - Pepino SKP Frýdek Místek B  
16.3.2019 14:00 AF088 Sokol Ostrava - SK Žeravice  
17.3.2019 12:30 AF089 TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O  
16.3.2019 16:00 AF090 Házená Uničov - MHK Karviná  

Jaro 2018 - 16. kolo

23.3.2019 15:00 AF091 TJ Rožnov p.R. - Házená Uničov  
23.3.2019 16:30 AF092 MHK Karviná - TJ Sokol Luhačovice  
23.3.2019 16:30 AF093 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava  
23.3.2019 18:00 AF094 SK Žeravice - KH Zbrojovka Vsetín  
24.3.2019 17:00 AF095 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Lesana Zubří  
23.3.2019 17:00 AF096 TJ SOGOS Holešov - TJ Fatra Slavia Napajedla  

Jaro 2018 - 17. kolo

30.3.2019 17:00 AF097 TJ SOGOS Holešov - TJ Rožnov p.R.  
30.3.2019 17:00 AF098 TJ Fatra Slavia Napajedla - Pepino SKP Frýdek Místek B  
31.3.2019 17:00 AF099 TJ Lesana Zubří - SK Žeravice  
31.3.2019 11:30 AF100 KH Zbrojovka Vsetín - SKH Polanka n.O  
30.3.2019 14:00 AF101 Sokol Ostrava - MHK Karviná  
31.3.2019 12:30 AF102 TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov  

Jaro 2018 - 18. kolo

6.4.2019 15:00 AF103 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice  
6.4.2019 16:00 AF104 Házená Uničov - Sokol Ostrava  
6.4.2019 16:30 AF105 MHK Karviná - KH Zbrojovka Vsetín  
6.4.2019 16:30 AF106 SKH Polanka n.O - TJ Lesana Zubří  
6.4.2019 18:00 AF107 SK Žeravice - TJ Fatra Slavia Napajedla  
7.4.2019 17:00 AF108 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ SOGOS Holešov  
 

Jaro 2018 - 19. kolo

28.4.2019 17:00 AF109 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Rožnov p.R.  
27.4.2019 17:00 AF110 TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice  
27.4.2019 17:00 AF111 TJ Fatra Slavia Napajedla - SKH Polanka n.O  
28.4.2019 17:00 AF112 TJ Lesana Zubří - MHK Karviná  
28.4.2019 11:30 AF113 KH Zbrojovka Vsetín - Házená Uničov  
27.4.2019 14:00 AF114 Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice  

Jaro 2018 - 20. kolo

4.5.2019 15:00 AF115 TJ Rožnov p.R. - Sokol Ostrava  
5.5.2019 12:30 AF116 TJ Sokol Luhačovice - KH Zbrojovka Vsetín  
4.5.2019 16:00 AF117 Házená Uničov - TJ Lesana Zubří  
4.5.2019 16:30 AF118 MHK Karviná - TJ Fatra Slavia Napajedla  
4.5.2019 16:30 AF119 SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov  
4.5.2019 18:00 AF120 SK Žeravice - Pepino SKP Frýdek Místek B  

Jaro 2018 - 21. kolo

11.5.2019 18:00 AF121 SK Žeravice - TJ Rožnov p.R.  
12.5.2019 17:00 AF122 Pepino SKP Frýdek Místek B - SKH Polanka n.O  
11.5.2019 17:00 AF123 TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná  
11.5.2019 17:00 AF124 TJ Fatra Slavia Napajedla - Házená Uničov  
12.5.2019 17:00 AF125 TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Luhačovice  
12.5.2019 11:30 AF126 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Ostrava  

Jaro 2018 - 22. kolo

18.5.2019 15:00 AF127 TJ Rožnov p.R. - KH Zbrojovka Vsetín  
18.5.2019 14:00 AF128 Sokol Ostrava - TJ Lesana Zubří  
19.5.2019 12:30 AF129 TJ Sokol Luhačovice - TJ Fatra Slavia Napajedla  
18.5.2019 16:00 AF130 Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov  
18.5.2019 16:30 AF131 MHK Karviná - Pepino SKP Frýdek Místek B  
18.5.2019 16:30 AF132 SKH Polanka n.O - SK Žeravice

 

 

 
MHK Karviná
Copyright © 2010 MHK Karviná. All rights reserved. Created by TAEDA - reklamní předměty a tiskoviny.